خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغبانی  
کد خبر: 48  | تاریخ خبر: 1393/10/10 08:00:13

خرید و فروش انواع بذراز قبیل بذر گلهای زینتی ایرانی و خارجی، بذر سبزی و صیفی، بذر گیاهان دارویی، پیاز زعفران و نهال درخت و درختچه و کود و کمپوست و گل های آپارتمانی و ...

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی های مراحل خرید یا فروش نهاده های کشاورزی از قبیل بذر، کود و سم در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید و یا فروش کالای مورد نظر در بازار کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله کشاورزی و تحولات گوناگون این عرصه پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

شرکت مهر کاشت زاگرس با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع نهاده های کشاورزی، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان "بیابید" یا "بسپارید".

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس info@mehrka.ir ارسال نمائید و یا به بخش "ارتباط با مدیر عامل" مراجعه فرمایید.
 

لطفا جهت ثبت آگهی فروش یا خرید کالا کلیک نمایید.


 
 
 
امکانات

 
مدیر عامل شرکت
 
تبلیغات 
 
  
 
 
 
تمام حقوق این سایت برای شرکت مهرکاشت زاگرس، محفوظ است .

طراحی و پیاده سازی شرکت پیشگامان علم و فن آوری داباگستر