طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز      

فضای سبز و طراحی منظر
اهمیت تامین فضای سبز در راستای زیبا سازی فضای بیرونی و درون ساختمان به منظور بهبود روحیات و افزونی طراوت و شادابی به محیط کار و زندگانی بر کسی پوشیده نیست.
فضاهای سبز در وهله نخست به فضاهای سبز و سطوح سبز، و در مرحله بعد به شهری و غیرشهری تقسیم میشوند. اثرات فضای سبز شهری از دیدگاه زیست محیطی مواردی چون کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی، بهبود شرایط بیوکلیماتیک در شهر، افزایش نفوذپذیری خاک و تأثیر مثبت بر چرخه آب در محیط زیست شهری و افزایش کیفیت آبهای زیرزمینی را شامل میشود.فضای سبز میتواند به طور قابل توجهی دمای هوا را کاهش دهد و یا به تلطیف هوا کمک کند. در بررسی اثرات روانی ـ اجتماعی فضای سبز باید گفت که انسان ، در هر شرایطی ، روزانه به چند ساعت فضای ساکت و آرام نیاز دارد که فضای سبز میتواند این فضا را تأمین نماید.

 

 
چمن در طراحی و ایجاد فضای سبز در هر پارک، نقش مهمی را ایفا می کند و همانند ایجاد زمینة مناسب در یک تابلوی نقاشی است که با انواع درختچه های زینتی یا حاشیه های گل به طور الوان خلق می شود. ولی خلق این زمینة سبز، خود مشکلات و مسائلی را به همراه دارد که رعایت و حراست رشد و نمو آن ضروری می باشد. زیبایی و لطافت هر پارک هنگامی کامل خواهد شد که سبزی مطبوع چمن زمینه اصلی آن باشد و شاید گیاه دیگری نتوان یافت که جایگزین آن گردد.

شرح خدمات شركت به شرح ذيل مي باشد :

1- شرکت مهر کاشت زاگرس با داشتن کادری مجرب و دانش آموخته و مجموعه ای غنی و منحصر به فرد از انواع نرم افزارها و ژورنال های طراحی منظر و نیز با داشتن گلکده ای زیبا از انواع گیاهان زینتی متناسب با شرایط اقلیمی منطقه و نیز مطابق سلایق مختلف آماده اجرای کلیه پروژه های محوطه سازی اعم از جدول بندی، سنگ فرش، طراحی و ساخت آلاچیق، آب نما، دیواره های سنگی، حوضچه ها و آبشارهای مصنوعی، طراحی و اجرای فضای سبز با مجموعه متنوعی از گیاهان زینتی، گیاهان گلدار فصلی و دائمی، گیاهان خزان کننده و حتی گیاهان وحشی و جنگلی می باشد.

2- اجرای عملیات کشت و کار چمن

3- اجرای کلیه مراقبت‌های زراعی چمن شامل آبیاری،کود دهی ،سرزنی و دوره زنی چمن و هوادهی چمن

4- مبارزه با علفهای هرز و بیماریها

5- غلطک زنی چمن

6-  اجرای کلیه امور فضای سبز از قبیل کندوکوب گل فصل و دائم و رزکاری ها، پاجوش زنی،هرس سبز درخت و درختچه،سله شکنی ودفع علف های هرزدرختان و درختچه ها، لایروبی جویهای آبرسانی

7- مشاوره ، طراحی و اجرای فضای سبز مجتمع های مسکونی ، فضا سازی حیاطهای کوچک ، طراحی زیبای فضای حیاط و ایوان منزل و حیاط خلوت ، طراحی واجرای فضای سبز باغ و باغچه و ویلا

8- عرضه انواع گلدانهای تزئینی برای زینت بخشیدن به منازل و اداره ها ی دولتی و غیر دولتی

9- اجرای عملیات کاشت پرچین و فرمدهی و سرزنی پرچین

10- اجرای گلدان های بتنی (گلفوژ)

11- کاشت گل های فصلی و دائمی

12- کوددهی درختان با کود دامی و شیمیایی

13- اجرای آبنما

14- اجرای آلاچیق
 
 
 
امکانات

 
Advertisement


 
 
  
 
 
 
تمام حقوق این سایت برای شرکت مهرکاشت زاگرس، محفوظ است .

طراحی و پیاده سازی شرکت پیشگامان علم و فن آوری داباگستر