1399
سه شنبه
12
فروردین
وضعیت آب و هوا
 
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست؟ لطفاً نظرات خود را دربخش"ارتباط با مدیر عامل" ارسال نمایید
 

 
آمار سایت
امروز
140
دیروز
137
هفته
832
ماه
16937
کل
103249
 
 
 
خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغبانی
             

خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغبانی

خرید و فروش انواع بذراز قبیل بذر گلهای زینتی ایرانی و خارجی، بذر سبزی و صیفی، بذر گیاهان دارویی، پیاز زعفران و نهال درخت و درختچه و کود و کمپوست و گل های آپارتمانی و ...

بخش فروشگاه شرکت افتتاح گردید
             

بخش فروشگاه شرکت افتتاح گردید

به اطلاع می رساند بخش فروشگاه شرکت با هدف . . .

 
بسمه تعالی
شرکت مهر کاشت زاگرس  فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نمود  و پس از ماهها تحقیق و بررسی توسط کارشناسان توانسته با بررسی علل چالشها و کاستیهای موجود در عرصه خدمات کشاورزی، فضای سبز ، باغبانی و خدمات عمرانی و معماری در ایران خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه نماید.
این مجموعه با بهره گیری از نیروهای متخصص و مشارکت چندین تولید کننده داخلی و چند تیم مجرب توانسته با پشتوانه ارزشمند اعتماد مشتریان و ارائه سرویس دهی مطلوب همگام با جدیدترین روشهای مشاوره و فروش سهم قابل توجهی از خرید شهروندان ایرانی (مقیم در داخل و خارج از کشور) و شرکتهای بزرگ را به خود اختصاص دهد.
شرکت مهر کاشت زاگرس با در اختیار داشتن گسترده ترین شبکه فروش و توزیع نهاده های کشاورزی از قبیل بذر، کود و سم  در سراسر ایران آمادگی خود را در راستای تامین نیاز موسسات , شرکتهای تجاری و شهروندان گرامی و نیز ایرانیان مقیم خارج از کشور اعلام میدارد.
در پایان خاطر نشان میشود این شرکت مفتخر است که با تجربه طولانی و کسب مهارتهای فنی و تخصصی توانسته مورد تشویق و حمایت سلایق مختلف مشتریان گرامی قرار گرفته و توسعه کمی و کیفی خود را مرهون این همکاری متقابل ارزیابی مینمائیم و قطعاً این دین را با خدمات مطلوب تر از گذشته و ارزان تر از حال پاسخی در شأن خواهیم داد.
 
 
 
امکانات

 
مدیر عامل شرکت
 
تبلیغات 
 
  
 
 
 
تمام حقوق این سایت برای شرکت مهرکاشت زاگرس، محفوظ است .

طراحی و پیاده سازی شرکت پیشگامان علم و فن آوری داباگستر